Oldřich Eichler
Situace
Id: 464604
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 30 x 25 cm, značeno vlevo nahoře, značeno a datováno na zadní straně, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 589x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
8 000 Kč