Oldřich Hlavsa
Cesta s povozem
Id: 713
olej/plátno, rozměr 50 x 61,5 cm, signováno vpravo dole, uvolněné plátno, novodobý rám, původní stav
zobrazeno: 3098x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
8 500 Kč