Oldřich Hlavsa
Chalupy v zimě
Id: 864
olej/plátno/karton, rozměr malby 35 x 50 cm, signováno vpravo dole Hlavsa, obraz odborně vyčištěn, rám nevhodně zrestaurován
zobrazeno: 3907x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 500 Kč