Oldřich Hlavsa
Léto na potůčku
Id: 217601
olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci
zobrazeno: 10439x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 48