Oldřich Hlavsa
Pohled do kraje
Id: 231117
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, volně loženo, stav viz foto
zobrazeno: 3485x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
14 000 Kč