Oldřich Hlavsa
Stavení pod stromy
Id: 448
olej/překližka, rozměr malby 54 x 59 cm, signováno vlevo dole, uvolněno v rámu, rám drobně poškozený, původní stav
zobrazeno: 3450x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
26.8.2013, 20:00:00
26.8.2013 | 9:45 | 2 500 Kč |