Oldřich Hlavsa
Ve vrbičkách
Id: 256701
olej/plátno, rozměr 79 x 65 cm, značeno vpravo dole, lokálně poškozená malba (dírka), oděrky na dekorativní adjustaci, stav viz foto
zobrazeno: 4183x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
53 000 Kč
Příhozy: 54