Oldřich Hlavsa
Z Chlumu nad Německou Rybnou
Id: 469504
olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, vpravo dole drobné oděrky v malbě, oděrky na rámu
zobrazeno: 2784x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
50 000 Kč