Oldřich Hlavsa
Žena v parku
Id: 363
olej/plátno, rozměr plátna v rámu 50 x 70 cm, nesignováno, potvrzení autorství na zadní straně manželkou, drobně olámaný rám, původní stav
zobrazeno: 3507x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč