Oldřich Hlavsa
Zlatá alej
Id: 30801
olej/plátno, rozměr 88 x 110 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním stavu, na spodní části lehce otřená barva, oděrky na rámu
zobrazeno: 3179x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
55 000 Kč