Oldřich Homoláč
Dívka u rozkvetlého keře
Id: 298201
olej/plátno/karton, rozměr 56 x 41 cm, značeno a datováno 98 vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci
zobrazeno: 4493x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 60