Oldřich Kerhart
Říční zátočina
Id: 300401
olej/deska, rozměr viditelný 29 x 55,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
zobrazeno: 1318x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 000 Kč