Oldřich Kerhart
Vesnička s kostelíkem
Id: 103001
olej/plátno, rozměr 58 x 74 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu
zobrazeno: 3369x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
44 100 Kč
Příhozy: 64