Oldřich Koníček
Dívka mezi rozkvetlými máky
Id: 244631
olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, značeno a datováno vlevo dole, kvalitně adjustováno,po
zobrazeno: 25240x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
110 000 Kč
Příhozy: 102