Oldřich Koníček
Koupání
Id: 96001
olej/plátno, rozměr 55 x 66 cm, nesignováno, na zadní straně potvrzení autenticity díla, zaskleno, oděrky na rámu, dekorativně adjustováno, vše ve zcela původním stavu
zobrazeno: 3778x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
26 000 Kč