Oldřich Koníček
Krajina
Id: 75103
olej/plátno, rozměr 40 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 29, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2536x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 400 Kč