Oldřich Koníček
Květinové zátiší
Id: 487901
olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, na zadní straně autorské číslo 1526
zobrazeno: 1318x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
10 000 Kč