Oldřich Koníček
Na pobřeží
Id: 251305
olej/plátno/karton, rozměr 26 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto
zobrazeno: 2921x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč