Oldřich Koníček
Na vyhlídce
Id: 300408
olej/sololit, rozměr 48 x 45 cm, značeno vlevo dole, drobné oděrky v malbě, lehce poškozený rám
zobrazeno: 1108x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 000 Kč