Oldřich Koníček
Pobřeží
Id: 367504
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr viditelný 38 x 58 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1012x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 600 Kč