Oldřich Koníček
Putim
Id: 137801
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 26 cm, signováno vpravo dole, datováno a popsáno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2145x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
16.7.2018, 22:34:00
16.7.2018 | 22:29 | 1 200 Kč |