Oldřich Koníček
Rybáři
Id: 459801
olej/plátno, rozměr 69,5 x 79 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, restituce z Náchodské galerie, na zadní straně inventární štítek z Vlastivědného muzea v Náchodě a katalogové číslo 936
zobrazeno: 3006x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
65 000 Kč