Oldřich Koníček
U řeky
Id: 408702
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 732x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 000 Kč