Oldřich Koníček
Z Itálie
Id: 235202
olej/plátno, rozměr 79 x 100 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu viz foto
zobrazeno: 2294x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
105 000 Kč
Příhozy: 72