Oldřich Koníček
Zámek v Poděbradech
Id: 259903
olej/plátno, rozměr 90 x 95 cm, značeno a datováno 1912 vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto
zobrazeno: 5142x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč