Oldřich Kulhánek
Adam
Id: 345702
litografie/papír, rozměr ve výřezu 49,5 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole A.T., paspartováno, uzavřeno plexisklem, oděrky na rámu
zobrazeno: 1249x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 500 Kč