Oldřich Kulhánek
Antonín Dvořák
Id: 404403
litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 29,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2968x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 500 Kč