Oldřich Kulhánek
Apotheosa Karlovy Prahy
Id: 273812
litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 23 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3671x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
54 000 Kč
Příhozy: 76