Oldřich Kulhánek
Apotheosa Karlovy Prahy
Id: 331706
tisková technika/papír, rozměr listu 48 x 32 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2604x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
66 000 Kč
Příhozy: 71