Oldřich Kulhánek
Apotheosa Karlovy Prahy
Id: 440401
lept/papír, rozměr 48 x 32 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno antireflexním sklem, rámováno
zobrazeno: 788x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
28 000 Kč