Oldřich Kulhánek
Apotheosa Karlovy Prahy
Id: 529603
lept/papír, rozměr listu 48 x 32 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 276x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
10 000 Kč
2024,12-1,02,21,37,00
minimální příhoz 500 Kč