Oldřich Kulhánek
Bez názvu
Id: 391304
litografie/papír, viditelný rozměr 47 x 31,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1181x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
19 601 Kč
Příhozy: 55