Oldřich Kulhánek
Bez názvu
Id: 496801
litografie/papír, rozměr listu 48 x 32 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 194x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 000 Kč