Oldřich Kulhánek
Bez názvu
Id: 1505801
litografie/papír, rozměr ve výřezu 17 x 11,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2035x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
19.11.2015, 21:09:00
19.11.2015 | 20:28 | 1 800 Kč |