Oldřich Kulhánek
Bez názvu II.
Id: 306302
litografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 8,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, volně loženo
zobrazeno: 4273x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
5 500 Kč