Oldřich Kulhánek
Bez názvu II.
Id: 356702
litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 29 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, kryto plexi, rámováno
zobrazeno: 992x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 500 Kč