Oldřich Kulhánek
Bez názvu III.
Id: 356703
litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 29 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, kryto plexi, rámováno
zobrazeno: 841x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 000 Kč