Oldřich Kulhánek
Claudio Monteverdi I.
Id: 163411
litografie/papír, rozměr ve výřezu 48 x 32 cm, signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2108x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč