Čas na serveru 02:24:30

Oldřich Kulhánek
Čtenářka

Id: 473505

Čtenářka

  •  / Čtenářka / Oldřich Kulhánek

lept/papír, rozměr ve výřezu 25 x 19,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 608x

Vyvolávací cena:

36 000