Oldřich Kulhánek
Ecce Homo No. 1
Id: 193623
litografie/papír, rozměr ve výřezu 63 x 51 cm, signováno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, rámováno
zobrazeno: 8540x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
45 000 Kč