Oldřich Kulhánek
Erotické hrátky
Id: 199519
soubor šesti litografií/ruční papír, rozměr každé cca 48 x 32 cm, značeno, datováno, číslováno ve spodní části, adjustováno v původní vazbě
zobrazeno: 11195x
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
67 500 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 75