Oldřich Kulhánek
Erotické hrátky č. 7
Id: 327802
lept/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 22 cm, značeno a datováno uprostřed dole, přiložen certifikát díla, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 7577x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
21 500 Kč