Oldřich Kulhánek
Erotické motivy
Id: 313708
lept/papír, rozměr ve výřezu 34 x 23,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3989x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 000 Kč