Čas na serveru 12:33:31

Oldřich Kulhánek
Ex libris - konvolut 4 kusů

Id: 519406

Ex libris - konvolut 4 kusů

  •  / Ex libris - konvolut 4 kusů / Oldřich Kulhánek

popis všech děl: litografie/papír, rozměr listu 20 x 14 cm, značeno a datováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno

zobrazeno: 1396x

Vyvolávací cena:

21 500