Oldřich Kulhánek
Ex libris - Tři orli
Id: 473508
lept/papír, rozměr ve výřezu 17 x 11 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 5089x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 000 Kč