Oldřich Kulhánek
Faust
Id: 418102
litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 36 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 9882x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 000 Kč