Čas na serveru 02:24:09

Oldřich Kulhánek
Faust

Id: 510906

Faust

  •  / Faust / Oldřich Kulhánek
  •  / Faust / Oldřich Kulhánek
  •  / Faust / Oldřich Kulhánek
  •  / Faust / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 50,5 x 35 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 400x

Vyvolávací cena:

26 000