Oldřich Kulhánek
Golgota
Id: 58609
litografie/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 18 cm, signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní dobrý stav
zobrazeno: 2474x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 250 Kč