Oldřich Kulhánek
Helga
Id: 485203
litografie/papír, rozměr listu 72 x 55,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 599x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
15 500 Kč