Oldřich Kulhánek
Hledání identity
Id: 447706
litografie/papír, rozměr listu 76 x 55 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 451x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
33 500 Kč